Demmerg

Misyon

Yapı kimyasalları sektörüne yönelik maksimum seviyede performans gösteren geniş ürün yelpazemiz, üstün kaliteli üretim anlayışımız ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.

Vizyon

Yapı kimyasalları sektöründe her yeni çözümü bilimsel zenginliğiyle kusursuz bir şekilde insanlara sunarak sektördeki liderliğimizi sürdürmek. Bunun için amacımız; En iyi ekibi, en iyi üretim sahasını ve sonuçta en iyi ürünü yaratmak. Bunu yapmak için önümüzde üç önemli fırsat var. 

1. Mükemmel “Çalışanlar”

2. Mükemmel “Ar-Ge”

3. Mükemmel “Üretim yolu”

Biz kimiz?

1952'den beri sizin için çalışıyoruz. 

“SEPİCİ GRUP” 1952 yılında İstanbul Kazlıçeşme’de Celal Sepici ile “Deri İmalatı” sanayi üretimi serüvenine başlamıştır. 

2. Kuşak olan Mustafa Demir Sepici tarafından 2010 yılında Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde temelleri atılan “Demmerg Kimya”, müşteri memnuniyetini en önemli amacı olarak benimseyerek sektördeki yolculuğuna başlamıştır.2015 yılında 3. Kuşak olan Celal Volkan Sepici tarafından modern fabrikasında yapı kimyasalları sektöründe her yeni çözümü, 70 yıllık bilgi ve tecrübeyle kusursuz bir şekilde üreterek faaliyetine büyüyerek devam etmektedir. 5 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Demmerg Kimya, ülke ekonomisine değer katan öncü bir firmadır.

Özgün, inovatif ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla müşteri memnuniyetini her zaman merkezde tutan “Demmerg Kimya”, yapı kimyasalları üretimleriyle inşaat ve endüstri sektörlerine hizmet vermektedir. Dünya pazarında öncü firma olma hedefiyle ilerleyen “Demmerg Kimya”, AR&GE departmanı ve özel tasarım üretim makine parkuruyla müşterilerinin özel isteklerine uygun ürünler geliştirmektedir. Bu sayede müşterilerine her zaman güven vermektedir.

Hızlı ve sürdürülebilir üretim kabiliyetiyle AR&GE çalışmalarına büyük önem veren “Demmerg Kimya”, inovasyonu kurum kültürünün odağına yerleştirerek sonuç odaklı çözümler sunmaktadır. Nitelikli insan gücünü iş hayatıyla buluşturan “Demmerg Kimya”, tüm çalışanlarıyla birlikte katma değerlerine yenilerini eklemekte ve yapı kimyasalları alanında sürekli olarak alternatif çözümler sunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışma stratejisiyle en iyi olmayı hedefleyen “Demmerg Kimya”, akademik çevrelerle sürekli bilimsel çalışmalar yürüterek gelişimin öncüleri arasında yer almaktadır. “Demmerg Kimya”, 70 yıldır müşterilerine kusursuz hizmet sunarak dünya pazarında öncü bir firma olarak sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Hedefimiz

1952'den beri sizin için çalışıyoruz

Demmerg Yapı Kimyasalları olarak amacımız; Sektörde bilimsel çözümler üreterek, müşterilerimize sunmak ve yenilikçi, çözüm odaklı liderliğimizi sürdürmek.